Rozkvetlý komín

Komín, který nemá ve střední Evropě obdoby!rozkvetlý komín AGRO - hnojiva a substráty
O osázeném komínu se již dnes nechá mluvit i jako o unikátním projektu a také tradici, která nemá ve střední Evropě obdoby. Výška komínu, způsob uchycení truhlíků a také celý jeho princip zavlažování je zcela jedinečný a nabízí opět v těchto dnech skvělou podívanou pro mnoho návštěvníků z širokého okolí. Jejich počet se každým dnem zvyšuje a zvyšuje se i zájem médii. Potvrzují to zprávy, které média o komínu šíří.
V čem je komín rekordní? Především množstvím rostlin vysázených do kvalitních truhlíků FLORIA SIESTA, jenž patří mezi českou špičku v samozavlažovacích nádobách.
Další důležitou roli zde plní kvalitní AGRO Substrát pro surfinie s aktivním humusem; tento vzdušný substrát je ideálním prostředím pro rychlý nárůst zelené hmoty a násadu květů. Rostlinám živiny v substrátu nestačí  a proto je musíme pravidelně krmit osvědčeným hnojivem Kristalon GOLD. Abychom získali dlouhé závěsy květů a došlo k zakrytí komína jednolitou vrstvou zeleně, přilepšujeme rostlinám optimálními dávkami přírodního dopingu v podobě výluhu ze žížalího kompostu pomocí Vitality  Komplexu Muškát a surfinie. Náš koktejl živin a přírodních látek je tím nejlepším, co mohou rostliny získat a věříme, že ke konci září se nám surfinie odmění svými dlouhými závěsy květů, které se spojí v jeden celek.

Pokud se nás rozhodnete navštívit, zastavte se v blízkosti našeho areálu a krátkou procházkou se přesvědčte na vlastní oči, že se jedná o rekord rekordů.


Více informací najdete na: www.rozkvetlykomin.cz