Publikace: 05. Únor 2021

Právě vyšel únorový Zahrádkář

 

Na začátku jsou dny mrazivé a na konci se již mnohdy hlásí jaro. Začínají kvést čemeřice, sněženky, vilíny a lýkovce. Překulil se další rok a jsme na prahu nové sezony. Sotva jsme si 21. prosince připomněli, že se nám začíná vracet slunce, a už jsou tu první výsevy. Tentokrát se jim věnují podrobněji v jejich novém seriálu – Malé škole začínajícího zelináře. Na aktuální práce pamatují také jednotliví autoři jejich pravidelných kalendárií. V tomto čísle rovněž najdete notnou dávku inspirace k výběru odrůd, ať už to jsou rajčata, nebo třeba nektarinky, réva vinná či kdoulovec. 


Rubrika Proč jsem šťastný na zahradě, je opět naplněna vašimi dopisy. Je vidět, že zahrady nabývají na významu právě v době, kdy máme ostatní aktivity omezené. Vypadá to, že zahradničit začíná více lidí. Z dopisů je znát nadšení a radost z toho, že můžete ponořit prsty do hlíny, radost z každého rozvitého květu, z každého voňavého a sladkého plodu, a to i za cenu někdy trochu bolavých zad, zlobení se se slimáky či jinými neduhy. Tak ať vás zahrada těší i v tomto roce, ať nám to roste a kvete ke spokojenosti naší i našich blízkých.

Předplaťte si Váš oblíbený časopis o Zahradě i na rok 2021 (12 čísel jen za 396 Kč). Oproti běžnému stánkovému prodeji (468 Kč) je předplatné cenově výhodnější a navíc je doplněno o různé drobné dárky, např. monotematické brožury "Knihovnička zahrádkáře", vzorky osiv, hnojiv a s lednovým vydáním časopisu Vám přijde i stolní týdenní kalendář.

Více aktuálních a přehledných informací naleznete na webových stránkách: www.izahradkar.cz