Publikace: 21. Listopad 2019

Právě vyšel listopadový Zahrádkář!

Barevné spadané listí nás upozorní, že se vegetační sezona chýlí ke konci. Nyní je potřeba zahradu připravit tak, aby přečkala zimní měsíce bez úhony. Ještě jednou vše překontrolovat. Poslední pěkné dny můžeme využít k hrabání listí, což je činnost skutečně nekonečná. :)

Listopadové vydání je ve znamení konce sklizní a vegetace. Opět Vás seznámí s dvanácti rostlinami tentokráte do vlhkých a podmáčených půd, prozradí Vám vše o množení zahradních ibišků, seznámí Vás s novinkami ve šlechtění jabloních, detailně povypráví o jablku Angold. Ze zeleniny se věnuje dýním, česneku a čekance, ale především vám prozradí výsledky soutěží, které vyvrcholily na Zahradě Čech. 

Příloha Zahrádkářka také ctí konec sezóny a věnuje se zpracování všeho dostupného ze zahrady. Navíc má nějaké tipy na kosmetiku a pomůže zaměstnat i děti na zahradě.

Je zde také možnost předplatit si Váš oblíbený časopis o Zahradě i na rok 2020. Oproti běžnému stánkovému prodeji je předplatné cenově výhodnější a navíc je doplněno o různé drobné dárky, např. monotematické brožury "Knihovnička zahrádkáře", vzorky osiv, hnojiv a s lednovým vydáním časopisu Vám přijde i stolní týdenní kalendář.

Více aktuálních a přehledných informací naleznete na nových webových stránkách: www.izahradkar.cz.