Publikace: 28. Únor 2017

Čtenáři Receptáře doporučují AGRO CS

Z kategorie „Zahradní hnojivo“ máme již osmou medaili, tedy od samého počátku ankety oblíbenosti jsme ani jednou nezaváhali. Současně jsme, stejně jako v loňském roce, obhájili vítězství v kategorii „Zahradní substrát“. 

Ocenění čtenářů potažmo hobby zahrádkářů nás velmi těší. Udělili nám je sami zákazníci, kteří při svém rozhodování o nákupu mají možnost vzájemně srovnávat mnoho výrobků dostupných na trhu. Získaná ocenění jsou jasným důkazem, že pěstitelé o nás velmi dobře vědí, znají naše významné výrobky a jsou spokojeni s jejich účinkem.

Pokud se chceme bavit o konkrétních výrobcích, pak jsou hlavními aktéry Agro Zahradnický substrát a krystalické hnojivo KRISTALON. „Jedinečné složení, kvalitní vstupní suroviny, správný poměr živin, speciální mikroprvky a jednoduchá aplikace. To jsou hlavní benefity našich produktů, díky kterým vaše zahrádka pokvete a poroste jako z vody“, říká produktový manažer řady KRISTALON Jiří Janeček.

 

16406800_726169590885153_4465698647026615312_n

RECEPTÁŘ je nejčtenější a nejprodávanější hobby magazín v oblasti „dům a zahrada“ a jeho anketa se za 8 let své existence stala významným nástrojem pro porovnání oblíbenosti výrobků a jejich povědomí mezi spotřebiteli.