Publikace: 04. Červen 2019

Červnový Zahrádkář je tu!

V červnovém vydání časopisu Zahrádkář se vydáte na prohlídku bylinkové zahrady u Hospitalu Kuks. Sbírka léčivých rostlin je opravdu veliká a svým pojetím nahrazuje botanickou zahradu. Seznámíte se s téměř nezničitelnými trvalkami rodu čistec (Stachys) k nimž vám přidáme výběr sortimentu jiřinek s nasměrováním na některou z výstav.

V příspěvku Jiřího Žlebčíka se dozvíte jak a kdy řízkovat růže a prozradíme podrobnosti o odrůdě jabloně Sirius od zkušených ovocnářů.

Ve věrné společnici Zahrádkáře - Zahrádkářce se připravujeme na léto, ke kterému krom pochutin patří i zahradní květiny vhodné třeba na věneček či čelenku do vlasů. Pozornost si zaslouží i vaše recepty zaslané do soutěže Bylinky a koření či prakticky popsaná výroba ovocných vín od Heleny Uhrové.

Koncem měsíce jak hodiny, do každé zahrádkářské rodiny. Časopis Zahrádkář!

Předplaťte si Váš oblíbený časopis o Zahradě i na rok 2019.

Oproti běžnému stánkovému prodeji je předplatné cenově výhodnější a navíc je doplněno o různé drobné dárky, např. monotematické brožury "Knihovnička zahrádkáře", vzorky osiv, hnojiv a s lednovým vydáním časopisu Vám přijde i stolní týdenní kalendář.

Více aktuálních a přehledných informací naleznete na našich nových webových stránkách: www.izahradkar.cz