Publikace: 11. Březen 2020

Březnové vydání časopisu Zahrádkář

Na povídání o tom, že si v březnu ještě v teple odpočineme, jak známe z pranostik, můžeme díky oteplování zapomenout. Obyčejně to vypadá tak, že co nestihneme v březnu vysít a vysázet, už nezachytí jarní vláhu včetně chladného počasí, které umožňuje rostlinám dobře zakořenit před nástupem půlročního teplého až horkého a obyčejně i suchého období.

Zimní období se nezadržitelně blíží ke svému závěru, počasí nás již láká do zahrady. V březnovém vydání Vám poradí, jak z jara ošetřit trvalkové záhony, možnost jak navrátit zahradu přírodě, aby přitom zůstala krásná i pro vás, dále se zaměří na biologickou ochranu, kterou si můžete dopřát a také jak můžete podpořit drobné opeřence na zahradě. Představí článek o jablku Lotos a porovnají široký sortiment slivoní. S dětmi si můžete podle nich vysít květinový záhon nebo si připravit nějakou dobrotu s Florentýnou. A kdo má rád naklíčená semínka k jídlu, tak si přijde také na své, možná pak ani nebude potřebovat Angínovník, o kterém také píšou. :-)

Koncem měsíce jak hodiny, do každé zahrádkářské rodiny. Časopis Zahrádkář!

Předplaťte si Váš oblíbený časopis o Zahradě i na rok 2020. Oproti běžnému stánkovému prodeji je předplatné cenově výhodnější a navíc je doplněno o různé drobné dárky, např. monotematické brožury "Knihovnička zahrádkáře", vzorky osiv, hnojiv a s lednovým vydáním časopisu Vám přijde i stolní týdenní kalendář.

Více aktuálních a přehledných informací naleznete na nových webových stránkách: www.izahradkar.cz